Dnia 27.11.2023r. wszystkie przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Wspólnie bawiliśmy się z wróżką do znanych i bardzo lubianych przez dzieci utworów.  Były również zadania które każde dziecko wykonało i poradziło sobie z nim znakomicie!  Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dzisiaj. Jest to  wspaniała zabawa dostarczającą wielu przeżyć i emocji; to czas czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Pamiętając jednak, że wróżba to zabawa i nie należy traktować jej poważnie, chociaż nie jest wykluczone, że może się spełnić. Dzieci poznały znaczenie różnych kolorów, kart , magicznych przedmiotów. Kręcąc mocno butelką sprawdzały kim zostaną w przyszłości. Zwieńczeniem tego magicznego dnia był pyszny poczęstunek.