Dnia 10.01.2024r. dzieci z grupy „ Biedronek” wraz ze swoją wychowawczynią P. Marią Łukasik uczciły Dzień Babci i Dziadka zapraszając swoich dziadków na przedstawienie jasełkowe, by móc wspomnieć niepowtarzalny klimat świąt. Uroczystość rozpoczęła Pani wice-dyrektor, Lucyna Wrona która powitała gości i złożyła życzenia wszystkim seniorom z okazji ich święta. Aktorzy przebrani w barwne stroje wcielili się w role Maryi, Józefa, pasterzy, królów oraz aniołów wystawili dla swoich babć i dziadków niezwykłe przedstawienie jasełkowe. Licznie przybili dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta i ich piękny występ nagrodzili brawami. Na koniec przedstawienia zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły babciom i dziadkom upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Wspólnie również zakolędowaliśmy.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń. Szczęśliwe twarze babć i dziadków oraz uśmiechnięte buzie przedszkolaków pokazują jak wiele radości przyniosło wszystkim to spotkanie.

 

Skip to content