Rozpoczęliśmy w przedszkolu realizację tego rocznej edycji programu ” Mały Miś w świecie wielkiej literatury “. Ideą programu jest rozwijanie czytelnictwa od najmłodszych lat oraz integrowanie przedszkola ze środowiskiem rodzinnym dzieci. Każde dziecko może zabrać Misia do domu, by przeczytać ulubioną książeczkę, a następnie uzupełnić kartę w Dzienniczku Misia. W ten sposób powstanie wspaniały pamiętnik z wizyt w domu przedszkolaków. Przy tej okazji zakupione zostały nowe książeczki do ” Kącika wędrującej książki”.

W ramach programu zorganizowane zostało spotkanie z Panią pedagog szkolną Panią Iwoną w towarzystwie swojego ulubionego misia, opowiedziała o tym , że każdy ma swój talent, który trzeba rozwijać. Były zabawy integracyjne i rozwijające umiejętności współpracy. Koordynatorem programu jest pani Ewa Gądek.

Skip to content