23.01 grupy przedszkolne „ Pszczółki’, „Żabki”, „Biedronki” wraz z paniami, udały się na wycieczkę do Limanowskiego Domu Kultury na przedstawienie pt. “Alicja w Krainie Czarów”. Przedstawienie teatralne, oparte na znanej powieści Lewisa Carrolla, to niezwykła opowieść, która zabiera widzów w podróż do magicznego świata pełnego niezwykłych postaci i zaskakujących przygód. Przybycie do teatru było już samo w sobie ekscytującym doświadczeniem dla dzieci, które z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Salę wypełniały szepty małych widzów, którzy dzielili się swoimi oczekiwaniami względem tego, co zaraz zobaczą na scenie. Nadszedł oczekiwany moment. Kiedy zgasły światła i rozpoczęło się przedstawienie, wszystkie dzieci, wpatrzone w scenę, zaczęły otwierać się na barwny świat “Alicji w Krainie Czarów”. Spektakl, bogaty w kolorowe kostiumy, imponujące scenografie oraz brawurową grę aktorską, przeniósł widzów do świata wyjątkowych przygód, które długo zapadną w pamięci każdego z uczestników. W czasie spektaklu dzieci miały możliwość obserwować wiele zachwycających scen, takich jak poznawanie przez Alicję tajemniczych postaci z Krainy Czarów – Białego Królika i Szalonego Kapelusznika. Dzieci z zaciekawieniem śledziły zmiany przygód głównej bohaterki, ucząc się w międzyczasie akceptacji inności i rozwijając swoją wyobraźnie. Znakomita gra aktorów sprawiła, że dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły spektakl od początku do końca, a także brały w nim czynny udział wspólnie klaszcząc. Po zakończonym spektaklu, wyruszyliśmy do sali zabaw „Smykolandia”, gdzie przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek, tuneli, zjeżdżać na zjeżdżalni, budować obiekty z dużych klocków itp.  Zadowolone, nieco zmęczone , pełne wrażeń dzieci wróciły do Przedszkola.

 

Skip to content