Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.        W tym roku naszych gości witaliśmy w dwa dni, 23.01.2024r. grupa „Żabki” oraz grupa „ Pszczółki” przygotowała program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Natomiast 24.01. grupa „ Sówki” wystawiła swój występ z tej okazji.  Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem, a duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Po części artystycznej, pani wicedyrektor Lucyna Wrona  podziękowała małym artystom za przygotowanie uroczystości, jak również złożyła serdeczne życzenia zaproszonym gościom. To były naprawdę wyjątkowe dni pełne uśmiechu, radości i dumy. Dni które ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Bardzo dziękujemy również rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

 

Skip to content