Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą!

5 lutego  w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, policjantów i policjantki, piratów, Spider-Mana…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do przedszkola Dj’a który jako wodzirej, poprowadził całe wydarzenie, zachęcając do zabawy znaną wszystkim muzyką i zabawami. Dzieci miały także możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali Żabek , która na ten dzień zamieniła sie w prawdziwą salę balową. Wystrój wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Wszyscy wspólnie wspaniale się bawiliśmy – czego dowodem są zdjęcia w galerii – zapraszamy do oglądania!

 

 

Skip to content