W dniu Świętego Walentego

nic nie może dziać się złego,

nikt nie może się dziś złościć,

bo dziś nadszedł Dzień Miłości!

14 lutego  dzieci z przedszkola świętowały Walentynki, jest to święto zakochanych, ale nie tylko. Ten szczególny dzień dla przedszkolaków stał się świetną okazją do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam razem. Tego dnia dzieci przyszły ubrane na czerwono. Nie zabrakło zabaw z serduszkami, chustą animacyjną czy zabawy w chusteczkę haftowaną. Następnie rozdano dzieciom Walentynki z skrzynki pocztowej .Wspólnie spędzony czas w walentynkowym nastroju sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu. Przedszkolaki dowiedziały się, że Walentynki to nie tylko serduszka czy czerwone pluszaki. Tym, co naprawdę się liczy, jest życzliwość, sympatia i szacunek okazany drugiemu człowiekowi.

 

Skip to content