11.03.2024 odbyły sie przesłuchania chętnych pięciolatków i sześciolatków do XII Powiatowego Konkursu Recytatorsko- Krasomówczego organizowanego przez Publiczne Przedszkole w Lipnicy Murowanej pod hasłem:” Bezpieczny Przedszkolak”. Przygotowane w domu wiersze zaprezentowały Sandra, Gabrysia i Dagmara z grupy “Pszczółki” oraz Rita z grupy “Biedronki”. Jury było szczególnie zachwycone interpretacją i swobodą recytacji Dagmary oraz Rity, które recytowały odpowiednio wiersze pt:” Kameleon daltonista” Anna Bayer oraz ” Bezpieczne wakacje” Agata Bober. Po ponownym przesłuchaniu wyłoniono Ritę jako reprezentantkę do udziału w konkursie na szczeblu powiatowym. Wszystkie uczestniczki otrzymały gromkie brawa od swoich koleżanek i kolegów oraz pamiątkowe dyplomy i upominki. W grupie “0” udział w eliminacjach zadeklarowało aż dziesięciu uczestników. W konkursie sześciolatków z naszego przedszkola reprezentować będzie Liliana.

 

 

 

Skip to content