Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, której organizatorem jest Towarzystwo „Nasz Dom”. Akcja rozpoczęła się 1 listopada 2023 roku i trwała do 29 lutego 2024 rok. Celem akcji było zbieranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. W zbiórce grosików wzięły udział dzieci ze wszystkich grup.  Dzieciaki z wielką radością i zadowoleniem przynosiły złote grosiki o różnych nominałach i zapełniały nasze przygotowane wcześniej słoiczki w salach przedszkolnych. Pieniążki zostały posegregowane i wysłane do organizatora  akcji       „Towarzystwo Nasz Dom”. Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i okazanie dobrego serca dla potrzebujących.