Dnia 10.05.2024r. w Publicznym Przedszkolu w Trzcianie odbył się XI GMINNY KONKURS PLASTYCZNY. W tym roku tematem artystycznych zmagań przedszkolaków było „DRZEWO W RÓŻNYCH PORACH ROKU”, pod patronatem Wójta Gminy Trzciana.. Konkurs adresowany był do dzieci 5 i 6 letnich uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Trzciana. Nasze przedszkole reprezentowały : Amelia Cempura ,Eliza Mucha oraz  Iga Matras. Wszyscy uczestniczy do dyspozycji mieli przeróżne materiały plastyczne i mnóstwo pomysłów do zrealizowania. Praca nad pięknymi dziełami trwała całą godzinę. Wszystkie były ciekawie wykonane, piękne, niepowtarzalne i przykuwające oko.

W rywalizacji wzięli udział następujący przedstawiciele przedszkoli i oddziałów przedszkolnych:

Trzciana: Amelia Cempura 6l, Eliza Mucha 5l, Iga Matras 5l

Leszczyna : Barbara Tracz 6l, Patrycja Stochel 5l

Kamionna: Zofia Sternal 6l, Antonina Giza 5l

Kierlikówka: Zofia Grabowska 6l, Aleksandra Burek 5l

Łąkta Dolna: Natalia Kącka 6l, Anna Tworzydło 5l

W komisja konkursowej zasiedli : Pan Wójt Cezary Stawarz oraz nauczyciel plastyki Pani Iwona Koźbiał. Po trudnych naradach, komisja wytypowała następujące miejsca:

W kategorii dzieci 6 letnich :

I miejsce – Amelia Cempura – Przedszkole w Trzcianie

II miejsce – Zosia Grabowska – Oddział Przedszkolny w Kierlikówce

III miejsce – Natalia Kącka – Oddział Przedszkolny w Łąkcie Dolnej

W kategorii dzieci 5 letnich:

I miejsce – Anna Tworzydło – Oddział Przedszkolny w Łąkcie Dolnej

II miejsce – Eliza Mucha – Przedszkole w Trzcianie

III miejsce – Patrycja Stochel – Przedszkole w Leszczynie

Wyróżnienie otrzymała Zofia Sternal, natomiast nagrody za udział otrzymały: Barbara Tracz, Aleksandra Burek, Antonina Giza oraz Iga Matras.

Wszystkim dzieciom zostały wręczone ufundowane przez Pana Wójta Cezarego Stawarza dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy wychowawcom za  przybycie oraz przygotowanie dzieci do konkursu. Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy za rok.

 

Skip to content