Dzień 19.06 będzie na długo zapamiętany dla grupy ” Biedronek” oraz ” Pszczółek”, gdyż tego dnia dwie grupy wraz z swoimi paniami i opiekunami wybrały się już na ostatnią wycieczkę w tym roku szkolnym do Krakowa oraz Wieliczki. Pierwszym przystankiem naszego wyjazdu był Kraków, a tam rejs statkiem po Wiśle, był to bardzo przyjemny czas spędzony na statku, kiedy w tle mogliśmy posłuchać przewodnika opowiadającego o zabytkach miasta Kraków, a dzieci mogły na nie od razu spojrzeć.  Po godzinnym rejsie, powróciliśmy do naszego autokaru by udać się do Wieliczki, a tam czekała na dzieci  świetna zabawa w Parku Rozrywki ” Ampa”. Bardzo ciężko było opuszczać to miejsce, w którym można była poskakać na trampolinach, pozjeżdżać ze zjeżdżalni jak  wiele, wiele innych atrakcji nas tam spotkało.

Była to wycieczka pełna wrażeń i pozytywnych emocji 🙂

 

 

 

Skip to content