W dniu 14.06.2024r. przedszkolaki z grupy „Żabki” wybrały się na wycieczkę do Bochni. Pierwszym punktem wyprawy były warsztaty kulinarne w pizzerii Da Grasso, w trakcie których dzieci poznały tajniki zawodu pizzermana, historię powstania pizzy oraz sposób jej przyrządzania. Każdy z przedszkolaków otrzymał czapkę kucharską, fartuszek oraz wszystkie niezbędne składniki potrzebne do zrobienia swojej własnej kompozycji pizzy. Po starannym przygotowaniu pizzy, pozostało tylko czekać na najprzyjemniejszy moment, czyli degustacje swojego „kulinarnego dzieła”. Na zakończenie każdy uczestnik warsztatów otrzymał dyplom potwierdzający zdobyte umiejętności. Kolejnym punktem wycieczki była bawialnia „Kawa i zabawa”, gdzie dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji,m.in. z basenu z kulkami, tuneli, zjeżdżalni, tyrolki, budować obiekty z dużych klocków . Wspólnie miło spędzony czas integrował przedszkolaków, a zabawy na konstrukcji rozwijały ich ogólną sprawność fizyczną.

Skip to content