…Kart w kalendarzu było nie mało.
Codziennie jedną zdejmował czas.
I cóż powiecie, ot przeleciało,
rok szkolny minął jak z bicza trzasł…

20 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się pożegnanie dzieci z grupy ” Biedronek” oraz ” Pszczółek”. Grupa ” Pszczółki ” wraz z swoją panią przygotowały część artystyczną dla  kolegów i koleżanek, które   odchodzą z naszego przedszkola, aby od 1 wrześnian stać się uczniami. Był to dzień szczególny – pełen przeżyć dla przedszkolaków, rodziców oraz nauczycieli. Pani Wice- Dyrektor Przedszkola, Lucyna Wrona, podsumowała cały rok szkolny przedstawiając zarys wydarzeń, które miały miejsce, gratulując dzieciom udziału i sukcesów w różnorodnych konkursach, turniejach i festiwalach. Złożyła podziękowania rodzicom za całoroczną pomoc, współpracę i doradztwo w podejmowanych działaniach. Podziękowania złożyła również przewodnicząca Rady Rodziców dziękując  za owocną współpracę z Gronem Pedagogicznym i Pracownikami Przedszkola. Uroczyście również zostały wygłoszone podziękowania przez Pana Dyrektora – Andrzeja Kąckiego, który skierował słowa w stronę pani Marii Łukasik odchodzącej na emeryturę. Słowa uznania, podziękowań skierowali również rodzice z grupy ” Biedronek”.  Po zakończonym występie dzieci z rąk wychowawców otrzymały dyplomy, upominki. Nauczycielki podziękowały dzieciom za wspólnie spędzony czas, rodzicom – za całoroczną współpracę, życząc wszystkim udanych, słonecznych wakacji.

 

 

 

Skip to content